Ta strona używa ciastek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

× Dowiedz się więcej
ISUZU

Isuzu Hunter

Stworzony z myślą o Twojej pasji

DMAX

Wanna na dziczyznę, rampa najazdowa i wyciągarka na skrzynię. To tylko niektóre elementy nowego pakietu, w który wyposażona została wersja Isuzu D-max Hunter. Stworzyliśmy ją z myślą o zapalonych myśliwych, wychodząc naprzeciw potrzebom, jakie kreuje ich hobby. Na pakiet akcesoriów, w które zostało wzbogacone auto, składają się ponadto szuflada na broń, klatka dla psa i hak holowniczy. Wszystkiego dopełnia nadbudowa SPORT i wykładzina przestrzeni ładunkowej

pies
hak
pudelko
bron
rampa

Pakiet akcesoriów myśliwskich jest dopełnieniem samochodu, którego prawdziwie terenowe oblicze można odkryć w leśnej gęstwinie. Isuzu D-max idzie jak czołg po wszelkich nierównościach, świetnie radzi sobie w błocie, podjeżdża pod wybitnie strome drogi leśne, przywalone gałęziami i kamieniami. D-max może trawersować zbocze pod kątem 49 stopni, a kąt zjazdu wynosi aż 60 stopni. Jego możliwości są nie do przecenienia. Dobrze radzi sobie również w głęboko wciętych błotnistych koleinach. Nasi testerzy poddawali D-maxa ciężkim próbom na szlakach Beskidów, przekraczając trudno dostępne strumienie, jeżdżąc po rozmiękłych drogach, wśród gęstych drzew i kniei. W każdych warunkach poradził sobie świetnie. Isuzu D-max z pakietem „Hunter” to doskonały wybór dla zapaleńców szukających w lesie przygód.

Stale staramy się poszukiwać nowych rozwiązań by uczynić jazdę jeszcze przyjemniejszą i bezpieczniejszą oraz zaspokajać potrzeby naszych Klientów, ludzi z pasją. Isuzu D-max zawiezie ich nawet w najbardziej niedostępne miejsca, a sama jazda przyniesie wiele zabawy i satysfkacji.

Pakiet „Hunter” jest dostępny w każdej wersji wyposażenia - L, LS oraz LSX, w których standardowo znajdują się systemy bezpieczeństwa – zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), stabilizacji toru jazdy (ESC), kontroli trakcji (TCS), przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, ponadto każdy ma teleskopową kolumnę kierowniczą, z regulacją kąta pochylenia, wspomaganie kierownicy oraz elektrycznie sterowane przednie i tylne szyby i sytem zapobiegający przytrzaśnięciu palców. Dodatkowo najbogatsza wersja LSX ma skórzane pokrycie kierownicy i uchwytu dźwigni zmiany biegów, automatyczną klimatyzację, dzieloną i składaną tylną kanapę, skórzaną tapicerkę, ogrzewanie przednich foteli, bluetooth oraz system audio sterowany z kierownicy.


Jak w każdym innym przypadku przy zakupie Isuzu D-max w wersji HUNTER obowiązuje 5 lat gwarancji i Assistance.

Cena pakietu: 15 450 zł netto

Więcej informacji:

http://isuzu.com.pl/
http://facebook.com/ISUZU.DMAX.POLSKA
top