Ta strona używa ciastek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

× Dowiedz się więcej
ISUZU

Isuzu PRIME

Samochód pełen możliwości

DMAX

W poszukiwaniu nowych rozwiązań by uczynić jazdę jeszcze przyjemniejszą i bezpieczniejszą stworzyliśmy nową wersję Isuzu D-max Prime. Auto jest wyposażone w wykładzinę przestrzeni ładunkowej, czujniki parkowania i welurowe dywaniki. Standardowo D-max Prime będzie występował z nadbudową sport, istnieje jednak możliwość wyboru innej opcji, zgodnej z indywidualnymi potrzebami Klienta. Można zdecydować się na wersję z rabatem i wybrać tańszą nadbudowę – roletę lub pokrywę aluminiową czy z tworzywa, albo za dopłatą – zamienić ją na nadbudowę full.

roleta
aluminium
tworzywo
full

Isuzu D-max Prime będzie można wybrać w podwójnej kabinie z każdą wersją wyposażenia - L, LS oraz LSX, w których standardowo znajdują się systemy bezpieczeństwa – zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), stabilizacji toru jazdy (ESC), kontroli trakcji (TCS), przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, ponadto każdy ma teleskopową kolumnę kierowniczą, z regulacją kąta pochylenia, wspomaganie kierownicy oraz elektrycznie sterowane przednie i tylne szyby i system zapobiegający przytrzaśnięciu palców. Dodatkowo najbogatsza wersja LSX ma skórzane pokrycie kierownicy i uchwytu dźwigni zmiany biegów, automatyczną klimatyzację, dzieloną i składaną tylną kanapę, skórzaną tapicerkę, podgrzewanie przednich foteli oraz system audio sterowany z kierownicy z bluetooth.

Do Isuzu D-max PRIME przygotowaliśmy ponadto dwa pakiety akcesoriów w promocyjnych cenach.

Pakiet JOY zawiera system multimedialny z nawigacją, dodatkowymi głośnikami i kamerę cofania. Wszystkie te opcje można mieć za dodatkowe 3600 zł netto.

navi

Za dodatkowe 990 zł netto można wzbogacić auto o pakiet CHROME, czyli nakładki lamp przednich oraz tylnych, ornament tylnej klapy i listwy progowe.


Jak w każdym innym przypadku przy zakupie Isuzu D-max w wersji PRIME obowiązuje 5 lat gwarancji.

Ceny modeli:

Podwójna Kabina L Prime – 96 750 zł netto

Podwójna Kabina LS Prime – 101 750 zł netto

Podwójna Kabina LSX Prime – 111 750 zł netto

top